Dünkel & Keller – Vaše personální agentura!


Využijte našeho profesionálního servisu pro dosažení Vašeho úspěchu!

Firma Dünkel & Keller se stala pojmem pro profesionální zprostředkování pracovních sil v mnoha pracovních odvětvích. Při této činnosti využíváme možností inovativního modelu zprostředkování pracovníků („Zeitarbeit“) ve spojení s perfektní organizací veškerých procesů, díky čemuž dosahujeme optimálních výsledků nejen u zadavatelů práce, ale i u našich zaměstnanců.

Model zprostředkování pracovních sil („Zeitarbeit“) se v posledních letech stal pevnou součástí moderní personální politiky firem. Využití našich služeb – našeho personálu – Vám nabízí následující výhody: Díky zkušenostem, nabytým díky naší činnosti od roku 1980, víme, na čem záleží. Především pokud je najednou potřeba, aby byla práce odvedena co nejrychleji, či pokud se Vaše přání odchylují od běžných zadání.

Jako vysoce produktivní společnost s důraznou orientací na budoucnost Vám můžeme nabídnout mnoho: Zhruba 500 zaměstnanců nebo vlastní vozový park s více než 200 automobily. Díky tomu a našemu firemnímu know how Vám zaručíme spolehlivý, flexibilní a profesionální servis. Naším cílem je, poskytnout Vám optimální služby.

Jak Vám můžeme pomoci?